Opinie

Jarosław Łukasiewicz

Dzięki MK Adventure na przełomie lipca i sierpnia spędzili ponad dwa tygodnie w Tanzanii i Zanzibarze. To dla mnie i mojej rodziny były niezapomniane wakacje. Pierwszy raz byliśmy na Safari zaliczając wszystkie najważniejsze parki Narodowe w tym Serengeti. Wybraliśmy opcję VIP Safari co zapewniło nam indywidualną obsługę na najwyższym poziomie i wysoki standard noclegów. Wrażenia ze spotkań z dzikimi zwierzętami pozostaną w pamięci do końca życia. ostatni tydzień spędziliśmy odpoczywając w butikowym hotelu na Zanzibarze z dziewiczą plażą nad oceanem. Polecam mocno firmę MK Adventure która zatroszczyła się o każdy szczegół naszej wyprawy życia. Wrócimy do Afryki na pewno i z MK Advanture. Szczęśliwego Nowego Roku dla Właścicieli i Klientów!

Przemysław, Elżbieta i Agnieszka Kw...

To już druga wyprawa do Afryki organizowana dla nas przez MK Adventure, przez Panią Katarzynę. Tym razem prawie 3 tygodnie podróży przez Namibię, Botswanę oraz Zimbabwe. Jak zwykle bardzo dobra organizacja. Program podróży niezwykle ambitny i wyczerpujący, ale mając wsparcie logistyczne w osobie Pani Katarzyny okazało się to możliwie. Niezapomniane wrażenia. Dziękujemy za wspaniałą afrykańską przygodę i mamy nadzieję, że do następnej podróży z MK Adventure.

Joanna Że...

TANZANIA. KWIECIEŃ.
Wyjazd jak najbardziej udany. Dopisała pogoda (tylko pierwszy dzień podało), a z kierowcy i lodgy też byliśmy bardzo zadowoleni. Udało nam się zobaczyć prawie wszystkie zwierzęta (poza gepardem), a zwłaszcza wielką migrację - niesamowite widoki.

Pozdrawiam,
Joanna Żemojtel

Grzegorz Sa...

KAMERUN
W grudniu wróciłem z wyprawy do Kamerunu zorganizowanej przez p. Kasię. Tak, jak program opisywał była to przygoda mojego życia.
Kamerun jest niezwykle ciekawy i bardzo różnorodny. Ciężko jest mi wybrać miejsce, gdzie podobało mi się najbardziej. Na pewno zapamiętam piękne i uśmiechnięte kobiety Mbororo i noc spędzoną w wiosce animistów Dupa. Park Narodowy Lobeke dał nam wycisk:-)! Pokonywaliśmy strumienie, nasze kalosze \"zakopywały się\" w błocie i odchodach słoni, byliśmy brudni i niedomyci, ale to co przeżyliśmy zostanie z nami na zawsze!
Bardzo dziękuję za zorganizowanie tak udanego i niepowtarzalnego wyjazdu. Do zobaczenia w przyszłym roku! Czas na \"Benin,Togo i Burkina Faso\" już zarezerwowany:-)

Izabela Ko...

NAMIBIA
Polecam wyjazdy zorganizowane przez MK. Pani Kasia niezawodna. Z podróży miłe wspomnienia i niezapomniane wrażenia. Naprawdę warto zaufać !!!

Julia Sk...

Pani Kasiu,
wróciliśmy szczęśliwie, wszystko w porządku.
Przemili ludzie w hotelu, Zanzibar cudowny. Trochę zwiedzaliśmy, trochę nurkowaliśmy, trochę leniuchowaliśmy w hotelu - dobrze spędzony czas:) Piękny kawałek Świata, szkoda że taka bieda:(
Bardzo dziękuję za zorganizowanie wyjazdu!

Monika i Artur

W czerwcu tego roku byliśmy na niezwykłej wyprawie z MK Adventure w Namibii, Botswanie i
Zimbabwe. To był nasz pierwszy taki pobyt na Czarnym Lądzie. Cała wyprawa została
świetnie przygotowana, była pełna wrażeń i wspaniałej opieki Pani Kasi.
Podczas wyjazdu przejechaliśmy samochodem całą Namibię, podziwiając cudowne krajobrazy,
pustynię Namib oraz najpiękniejsze wydmy na świecie. Różnorodność zwierząt, które były na wyciągnięcie ręki zrobiła na nas ogromne wrażenie. Braliśmy udział w kilku
safarii, jednak najpiękniejsze było na rzece Chobe w Botswanie. Widzieliśmy setki słoni, żyraf, hipipotamów i bawołów.Naprawdę niezapomniane chwile!!! W Zimbabwe
nasze serca podbił ogromny wodospad Victoria Falls. Cała wyprawa została perfekcyjnie
przygotowana przez p.Kasię zarówno od strony organizacyjnej jak i programowej.
Widzieliśmy wszystkie zaplanowane punkty programu oraz dodatkowo mieliśmy wiele atrakcji na miejscu.W związku z tym, że jesteśmy bardzo zadowoleni, 9.11 wylatujemy na
kolejną wyprawę na Zanzibar zorganizowaną przez p.Kasię, indywidualną, rodzinną dla 6 osób.
Opiszemy ją po naszym powrocie.Jeśli ktoś będzie zainteresowany szczegółami, bardzo proszę
o kontakt: [email protected].

Alicja + 8 osób

Pani Kasiu,
Pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do domu. Wyjazd był bardzo udany i dobrze zorganizowany. Szczególne podziękowania i wyrazy uznania należą się Romanowi za jego profesjonalne podejście, wiedzę, która się z nami dzielił oraz pozytywne podejście. Dowiedzieliśmy się od niego wielu rzeczy o Etiopii, których nie wyczytalibyśmy w przewodnikach. Dodatkowo chcielibyśmy podkreślić jego dbałość o grupę i to, że najważniejsze dla niego było to, żebyśmy byli zadowoleni z wyjazdu. Jeśli była okazja zobaczyć dodatkowo coś ciekawego, zawsze nam to proponował i konsultował z nami ewentualne drobne zmiany w programie, tak, aby było to możliwe.
Podsumowując - zobaczyliśmy podczas wyjazdu naprawdę spory kawałek Etiopii, jesteśmy zadowoleni z organizacji, a w szczególności z Romana :) Dziękujemy.
Pozdrawiam,
Alicja

Mirek, Renata, Marysia i Mariusz

W sierpniu byliśmy na niezwykłym safari w Kenii, zorganizowanym przez MK Adventure. Safari miało indywidualny program (8 Parków Narodowych), dopieszczony przez panią Kasię, właścicielkę biura. Świetnie ułożony program, doskonałe hotele, znakomity przewodnik i olbrzymi landcruiser do naszej dyspozycji. Niezwykłe były zarówno spotkania ze zwierzętami, jak i wieczory we wspaniałej scenerii sawanny. Wszyscy uznaliśmy to safari za naszą podróż życia i już planujemy, kiedy znowu tam pojechać. Oczywiście z MK Adventure! Dziękujemy, pani Kasiu.

Przemysław, Elżbieta i Agnieszka Kw...

Kenia, Tanzania i Zanzibar. Dwa cudowne tygodnie, niezapomniane wrażenia, bezkres afrykańskiej sawanny, piękne zdjęcia, taniec w masajskiej wiosce oraz słynna Wielka Piątka. Organizacja na szóstkę. Towarzyszący nam przewodnicy wykazywali się pełnym profesjonalizmem, posiadali imponującą wiedzę na temat flory i fauny, byli niezwykle serdeczni i zawsze punktualni. Hotele, w których nocowaliśmy prezentowały bardzo wysoki standard, a serwowane dania stanowiły prawdziwą rozkosz dla podniebienia. Gorąco polecamy usługi MK Adventure wszystkim, którzy pragną poznać uroki Czarnego Lądu.

Renata & Robert

Wróciliśmy właśnie z Safari w Tanzanii. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wszystkiego co zobaczyliśmy, ale także doskonale zorganizowanej wyprawy. Świetny przewodnik, dzięki któremu zobaczyliśmy wszystkie zwierzęta, o których marzyliśmy, lodge w pięknych miejscach, ludzie bardzo gościnni i otwarci. Gorąco polecamy MK Adventure!!!

Ania i Michał, Asia i Darek

O trzeciej nad ranem, nasza czwórka z prowadzącą nas pilotka Kasią, ląduje na lotnisku w Chartumie. Wbrew zapowiedziom Kasi jest chłodna afrykańska noc. Zakładamy kurtki. Szybko do hotelu.
A potem zaczyna się nasza fascynująca przygoda – spotkanie z historią, bogatą kulturą, ludźmi, przyrodą.
Prawdziwe wzruszenie budzi fakt, że dosłownie chodzimy i dotykamy przeszłości. Leżące na ziemi skorupki to fragmenty naczyń używanych 2000 – 1500 lat temu. Dzięki życzliwości pracujących archeologów zaglądamy do miast i domów Nubijczyków żyjących w tym okresie. Niezapomniane wrażenia .Spotykaliśmy się z niezwykłą życzliwością ludzi zapraszani spontanicznie do ich skromnych domów na herbatę czy kawę. I to pytanie kołaczące się gdzieś „ w środku „ jak oni potrafią żyć w tak trudnych warunkach i zachować taką pogodę ducha.
A jeszcze pustynia, która czaruje nas swoim pięknem i tajemniczością a jednocześnie pokazuje ,że człowiek ma z nią niewielką szansę.
Dni w Sudanie minęły bardzo szybko pełne wrażeń i sympatycznej atmosfery jaką potrafili wykrzesać nasi sudańscy towarzysze podróży – wspaniały, uśmiechnięty kucharz Amin, obdarzona urodą i rozległą wiedzą sudańska przewodniczka Richab no i nasza sympatyczna organizatorka pasjonatka Afryki Kasia .Mieliśmy też pełne poczucie komfortu – 4-rema uczestnikami wyprawy opiekowało się 5 osób [ 2 kierowców, kucharz, miejscowa pilotka i Kasia ]. To wprawdzie podniosło koszty ale szalenie ułatwiało poruszanie się po tym pięknym kraju.
Kasiu dziękujemy Ci za wspaniałą organizację imprezy i polecamy się na przyszłość. Wyruszamy z Tobą na inne szlaki.
Szuhran Kasiu

Ania i Michał, Asia i Darek

24 luty 2014 r.

Dominik K.

Wyprawa na północ Kenii. Przewodnicy z dużą wiedzą i doświadczeniem. Bardzo miła atmosfera. Polecam wyjazdy organizowane przez MK Adventure.

Małgorzata Sa...

Byliśmy na Safari w Kenii zorganizowanym przez Panią Kasię. Wyjazd dostosowany do naszych życzeń i kaprysów - super zorganizowany. Nie było problemu z np. zróżnicowaniem noclegów lub organizacją Safari konno - co w innych biura było nie do zrobienia. Kierowca- przewodnik i pozostali pracownicy biura na miejscu - bardzo pomocni, uczynni i bez zbędnej przesady. Nasz kierowca miał jakieś \\\"układy\\\" z lwami - były wszędzie :)!!!!! Super wyjazd. Polecam organizacje Pani Kasi.

Magda Ko...

W poniedziałek wróciliśmy z VIP Safari.
Niezapomniane wrażenia z safari w Tanzanii. Zwierzęta na wyciągnięcie ręki. Super przewodnik- kierowca, bardzo sympatyczny z dużą wiedzą i doświadczeniem. Wszystko przygotowane przez p. Kasię perfekcyjnie! Zanzibar bajeczny, szkoda było wracać do Warszawy....
Jak do Afryki, to tylko z MK Adventure!!! Dziękujemy i już planujemy wyprawę na przyszły rok!

Rafał Ka...

No i po urlopie...

Szkoda, bo było super. Przeżycia niezapomniane, więc trudno cokolwiek napisać.
W imieniu moim i żony bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak udanego wyjazdu.

Piotr

Safari w Tanzanii. Gratuluję MKAdventure bardzo sprawnego działania. Mimo organizacji wyprawy w ostatniej chwili oraz naszych \"licznych kaprysów\" związanych z terminami i zakwaterowaniem wszystko udało się perfekcyjnie. Konkurencja może tylko pozazdrościć takiej szybkości, elastyczności, a przede wszystkim skuteczności działania.
Safari (już nasze nie pierwsze) było takie, jak sobie \"zaplanowaliśmy\" - doskonałe pod względem organizacyjnym i fantastyczne pod pozostałymi względami....:) Oprócz szczęścia, które po prostu czasami trzeba mieć, udało nam się trafić na przewodnika z firmy Tekko p. Thomasa Tundu - prawdziwego profesjonalistę i jednocześnie bardzo sympatycznego człowieka z dużym doświadczeniem, wiedzą i poczuciem humoru. To wszystko w połączeniu z noclegami w atrakcyjnych miejscach i nieustającym \"hakuna matata\" chciałoby się mieć na dłużej.....

Dorota

Polecam.Miło, dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Wszystko fajnie. Przygoda afrykanska udana.

Adam

Trasa Kenia-Tanzania-Zanzibar, Wyjazd skrojony na miarę, przez Panią Kasię, wszystko zorganizowane perfekcyjnie. Żadnego czekania na przewodnika kenijskie biuro Tekko, które współpracowało z Panią Kasią w każdej chwili wiedziało gdzie się znajdujemy i jakie są nasze potrzeby (czasem czułem się jak przedszkolak) ale może o to właśnie chodzi. Muszę jednocześnie przyznać, że kierowcy(przewodnicy) zatrudnieni przez biuro, byli ze wszech miar pomocni i nie narzucający się, można rzec, że znali swoje miejsce (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Jednocześnie posiadali niezbędną wiedzę i doświadczenie, co pomogło nam naprawdę cieszyć się z safari. Polecam szczerze.

Małgorzata

Północne Malawi i Zambia to bardzo ciekawie obmyślona wyprawa. Można podziwiać przepiękne krajobrazy jak i zobaczyć niezwykłe zwierzęta. Mnie udało się zobaczyć polującego lamparta bardzo blisko. Przewodnicy którzy nam towarzyszyli wykazali się ogromną wiedzą.Znali odpowiedź na każde pytanie dotyczące zarówno ssaków, ptaków czy roślin. Dzięki temu wróciliśmy z ogromną wiedzą. Zarówno miejsca noclegowe jak i wyżywienie zadowoli wszystkich nawet tych bardzo wymagających. Mam nadzieję że z MK Adventure wybiorę się jeszcze poznać inne kraje Afryki.

Artur

Gościłem w Afryce Wschodniej parokrotnie z właścicielami MK Adventure. Dzięki nim zobaczyłem miejsca niedostępne większości turystom... Organizacja doskonała, wiedza nieprzeciętna! Do zobaczenie powtórnie!

Dodaj opinię