Dokumenty

Naszym celem jest satysfakcja i poczucie bezpieczeństwa każdego naszego Klienta od momentu podjęcia decyzji o wyjeździe do powrotu z niego. Dlatego staramy się być dla Państwa tak otwarci jak to tylko jest możliwe. U nas nie ma ukrytych kosztów, gwiazdek, „pięciogwiazdkowych” ruder czy pokojów z widokiem na cementownię.

Dla poparcia powyższych stwierdzeń zrobiliśmy dział „Dokumenty” a w nim zamieściliśmy do pobrania wszystkie dokumenty, które mogą być Państwu przydatne przy podejmowaniu decyzji o wyjeździe z nami.

I tak znajdą tutaj Państwo dokumenty potwierdzające wszystkie nasze kwalifikacje do prowadzenia działalności organizatora turystyki czy też dokumenty ubezpieczeniowe gwarantujące bezpieczny wyjazd i powrót. Dodatkowo zamieściliśmy wzór i warunki naszej Umowy o Świadczenie Usług Turystycznych, wzory i warunki polis ubezpieczeniowych obowiązkowych (tych które dostajecie Państwo od nas) oraz polis ubezpieczenia dodatkowego.

Zachęcamy zatem do przeglądania, pobierania czy drukowania zamieszczonych plików i złożenia swoich marzeń wakacyjnych w ręce profesjonalnej, sprawdzonej, rzetelnej i uczciwej ekipy MK Adventure: