ZAPRASZAMY NA SZAMPAŃSKĄ IMPREZĘ DO GARDEN PALMS NA ZANZIBARZE!

Garden Palms to polski hotel  na Zanzibarze w Tanzanii. Mieści się na północno – wschodnim wybrzeżu Zanzibaru obok wioski Pwani Mchangani.  Jest to rejon 6 kilometrów najpiękniejszych zanzibarskich plaż.
W hotelu znajduje się 11 bungalowów – wszystkie z widokiem na ocean, które są wybudowane praktycznie na samej plaży. Dodatkowo jest basen, restauracja z barem, centrum nurkowe, boisko do siatkówki plażowej, a  w basenie można grać w piłkę wodną. Obok hotelu jest centrum kitesurfingu.
W hotelu część załogi mówi po polsku co jest bardzo wygodne dla naszych gości, którzy nie znają języka angielskiego. Panuje cicha, spokojna i rodzinna atmosfera. A Deo – Tanzańczyk – który tutaj od początku – mówi płynnie po polsku i zajmuję się między innymi obsługą lokalnych wycieczek, które są organizowane dla gości.
Kuchnia serwuje dania z ryb, owoców morza, polędwicy wołowej i z kurczaków. Ale specjalnością hotelu są owoce morza, a najbardziej znanym sztandarowym daniem jest Carpaccio z ośmiornicy.
W centrum nurkowym przewodnikiem jest Eugen – brat Dea – który tez już zaczyna mówić po polsku. Jest też wychowankiem właścicieli hotelu i prowadzi wyprawy nurkowe na najpiękniejszą zanzibarską rafę wokoło prywatnej wysepki Mnemba. Na nurkowania wyrusza się z plaży z przed hotelu łodzią hotelową, zbudowaną w zanzibarskim stylu.

Jeśli pragną Państwo przeżyć wspaniałą imprezę na egzotycznej wyspie oraz powitać egzotycznie i z polskim akcentem NOWY ROK, zapraszamy do Garden Palms. Co roku na tę szczególną imprezę przybywa do hotelu komplet gości. Czas abyście i Państwo dołączyli do ich grona i doskonale bawili się na tej bajecznej wyspie.

Co oferujemy w ramach pobytu oraz imprezy:
- 14 noclegów w klimatyzowanych bungalowach na rajskiej plaży przy oceanie
- wyżywienie ( owoce morza z krewetkami i homarami, ryby,  soki ze świeżych owoców, zimne i ciepłe napoje, egozytczne dania regionalne)
- napoje alkoholowe bez limitu
- 6 wycieczek lokalnych (tylko u nas nie musisz za nie płacić dodatkowo)
- transfery lotniskowe na Zanzibarze
- impreza sylwestrowa z niespodziankami
- występy lokalnych grup artystycznych
- ognisko na plaży z pieczeniem Marlina na grilu
- safari w Tanzanii (trzy dni Manyara, Ngorongoro i Kilimandzaro Natonal Park)
- przeloty z Warszawy, Berlina lub Wiednia

 CENA: 4199 USD / osobę w pokoju dwuosobowym

Terminy wyjazdu ustalane są indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 516 029 847 lub mailowy na adres [email protected]