MK Adventure to Licencjonowany Organizator Turystyki oraz Internetowe Biuro Wypraw i Ekspedycji, które wyrosło na bazie wieloletniego doświadczenia właściciela, Katarzyny Marzec - Lipińskiej. Doświadczenia popartego nie tylko solidnym wykształceniem kierunkowym ale także (a może przede wszystkim) wieloletnią praktyką w branży turystycznej. MK Adventure dojrzewało do obecnego kształtu przez setki tysięcy kilometrów przemierzanych przez pustynie, dżunglę, góry i sawanny. Dzięki temu mieliśmy również okazję poznać wielu z naszych obecnych kontrahentów, służyć radą i pomocą autorom książek, prowadzić prezentacje czy publikować materiały w magazynach polskich i zagranicznych. Wszystkie nasze wyprawy i ekspedycje prowadzą tylko wykwalifikowani, sprawdzeni przewodnicy - tropiciele, z których większość to prywatnie nasi dobrzy znajomi lub przyjaciele. Na polskim rynku turystycznym działamy od połowy 2010 roku.

Wszystkie nasze wyprawy i ekspedycje dają Państwu gwarancję udanego wyjazdu. Jest kilka żelaznych zasad, którymi się kierujemy, pragnąc zapewnić Państwu 100% bezpieczeństwa i zadowolenia:

  • Na wszystkie nasze wyjazdy latamy tylko i wyłącznie samolotami rejsowymi (KLM, Lufthansa, Air France, Turkish Airlines), nie korzystając z połączeń czarterowych.
  • Zapewniamy całodobową opiekę polskiego lub anglojęzycznego pilota (w zależności od wyprawy) - współpracujemy tylko z zawodowymi, licencjonowanymi pilotami wycieczek, z doświadczeniem w konkretnym kraju.
  • Gwarantujemy Państwu pełne ubezpieczenie turystyczne - Koszty Leczenia, od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz na wypadek zagubienia bagażu podróżnego.
  • Bilety lotnicze zapewniające wylot i powrót otrzymują Państwo na długo przed wyjazdem.
  • Wszystkie wyprawy są zawsze opłacane przed wyjazdem - nigdy po, co jest dość powszechną praktyką.
  • Nie ryzykujemy niepotrzebnie - zawsze ostatniego dnia przed powrotem będą Państwo blisko miasta wylotu.
  • Nasze wyprawy organizowane są w małych grupach, przy czym za stosunkowo niewielką dopłatą realizujemy także wyjazdy dla mniejszych grup lub indywidualne. Takie podejście umożliwia wyjazd tylko w grupie znajomych, co na pewno dla wielu jest bardzo istotne.

MK Adventure stale się rozwija, poszerzając kierunki wypraw i ekspedycji o kolejne kraje i kontynenty. W każdym przypadku zawsze dokładamy wszelkich starań żeby oferowane przez nas programy były nietuzinkowe, interesujące, przystępne cenowo i całkowicie bezpieczne. Zapraszamy serdecznie!

Nasi partnerzy

2015-05-08
Niezapomniana, przygodowa wyprawa do 3 afrykańskich państw: Pustynia Namib, Himba,...
2015-09-01
Przygotowaliśmie dla Was ofertę sylwestrową na bajecznej wyspie Zanzibar. Przepiękne...