Egipt

Egipt to bez wątpienia kraj wielkiej przygody. Ogromne pustynie urozmaicone zielonymi oazami, starożytne zabytki czy grobowce pełne labiryntów zachęcają do odkrywania tego kraju.
Kiedy myślimy o Egipcie, przed oczami najczęściej mamy Morze Czerwone, Piramidy w Gizie czy Dolinę Królów w Luksorze. Natomiast sam Egipt ma tak fascynującą przeszłość, że większość odwiedzających go ludzi nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić że może kryć znacznie większe tajemnice.
Dlatego wyprawy i ekspedycje, które Państwu oferujemy w Egipcie, są alternatywą do tradycyjnych programów zwiedzania tego kraju. Zdecydowanie odcinamy się od masowej turystyki, zatłoczonych miejsc, pośpiechu i nie zawsze uczciwego traktowania turysty.


Unikalność oferowanych przez nas programów tkwi w odległych i nieznanych miejscach, kontaktach z ludźmi pustyni wraz z ich odmienną tradycją i kulturą oraz pięknem oaz i wszechobecną nieskażoną naturą. Jest to zupełnie inny wizerunek Egiptu i turystyki, gdzie każdy uczestnik safari czuje piękne i okrutne oblicze natury.

Oferta wypraw na pustynię jest skierowana do wszystkich osób bez względu na wiek. W wielu grupach, które do tej pory wzięły udział w wyprawach w głąb pustyni, były zarówno dzieci jak i osoby w podeszłym wieku. Jedynym warunkiem jest dobry stan zdrowia.

Ekspedycje w Egipcie są natomiast wyzwaniem rzuconym siłom natury, dlatego osoby zdecydowane na taki rodzaj safari powinny sobie zdawać sprawę z tego dokąd jadą. Na pustyni nie ma "bohaterów", wszyscy uczestnicy ekspedycji współpracują ze sobą i pomagają sobie nawzajem po to, żeby bezpiecznie i zdrowo wrócić do domu.

Lokalizacja

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies