Właśnie zakończyliśmy z sukcesem negocjacje umów z naszym kontrahentem w Sudanie!

To napewno świetna informacja dla wszystkich, którzy chcieliby zwiedzić ten bardzo mało znany kraj. W szczególności, że oferty wyjazdu do Sudanu można policzyć na palcach jednej ręki.

Sudan zawsze nas fascynował. Może trochę z racji bardzo znikomej ilości informacji z tej części Afryki. Właściwie jedyne newsy można było znaleźć w relacjach reporterów przedstawiających sytuację w Darfurze. Absolutny brak zdjęć, relacji, opinii ... nawet szacowny National Geographic niewiele miał do powiedzenia w tej sprawie.

Dlatego nawet dla ludzi którzy sporo podróżują, informacja o tym, że Sudan to bezpieczny kraj może być trochę szokująca. Niemniej tak właśnie jest. O ile oczywiście nikt nie jeździ do ogarniętego zamieszkami Darfuru, o tyle reszta kraju, będąca pod protektoriatem rządu Sudanu jest absolutnie bezpieczna.

To oczywiście otwiera nowe możliwości dla ludzi, których pasją życia jest pojechać tam, gdzie niewielu dotąd było. Zobaczyć zapomniane piramidy starożytnych władców Nubii, poczuć klimat prawdziwej Sahary, spłynąć Nilem czy odwiedzić niedostępne dzikie plemiona. To wszystko daje Sudan za relatywnie nieduże pieniądze, przy bardzo korzystnych na chwilę obecną cenach biletow lotniczych.

Tak więc zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypraw do Sudanu, życząc spełnienia wakacyjnych marzeń z MK Adventure!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco!