Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów przygody na spotkanie z nami podczas XIX Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się w dniach 22-24 września 2011 w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C.
Będzie zatem okazja poznać nas osobiście, porozmawiać o Afryce, obejrzeć zdjęcia z wypraw, wymienić doświadczenia oraz zapoznać się z naszą ofertą na sezon 2011/2012.

Zapraszamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych Klientów, przyjaciół, sympatyków i znajomych. Do zobaczenia na stanowisku MK Adventure! :-)

Dojazd

help-dojazd

Bezpłatny autobus targowy

Na trasie Pałac Kultury i Nauki - Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska będzie przez trzy dni targów kursować bezpłatny autobus.

Jak i czym dojechać do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56 w Warszawie?

  • Autobus miejski  - z centrum Warszawy linie: 514, 515, 520, z Ronda Wiatraczna: 115, 173, 183, 315, z Dworca Warszawa Wschodnia PKP: 115 i 315.
  • Pociąg Kolei Mazowieckich - kierunek na Otwock, Pilawę lub Dęblin z dworca Warszawa  Śródmieście lub Warszawa Wschodnia. Osobom spoza Warszawy najwygodniej będzie dokonać przesiadki na stacji Warszawa Wschodnia. Stacja końcowa – Warszawa Gocławek znajduje się w odległości około 700 metrów od Centrum MT Polska. Czas dojazdu pociągiem z centrum Warszawy do stacji docelowej - Warszawa-Gocławek nie powinien przekroczyć 20 minut.
  • Samochód - dojazd około 20 minut z centrum Warszawy.

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco!