Kiedy myślimy o Egipcie, przed oczami najczęściej mamy Morze Czerwone, Piramidy w Gizie czy Dolinę Królów w Luksorze. Natomiast sam Egipt ma tak fascynującą przeszłość, że większość odwiedzających go ludzi nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić że może kryć znacznie większe tajemnice.

Dlatego wyprawy i ekspedycje, które Państwu oferujemy w Egipcie, są alternatywą do tradycyjnych programów zwiedzania tego kraju. Zdecydowanie odcinamy się od masowej turystyki, zatłoczonych miejsc, pośpiechu i nie zawsze uczciwego traktowania turysty.

Unikalność oferowanych przez nas programów tkwi w odległych i nieznanych miejscach, kontaktach z ludźmi pustyni wraz z ich odmienną tradycją i kulturą oraz pięknem oaz i wszechobecną nieskażoną naturą. Jest to zupełnie inny wizerunek Egiptu i turystyki, gdzie każdy uczestnik safari czuje piękne i okrutne oblicze natury.

 

Oferta wypraw na pustynię jest skierowana do wszystkich osób bez względu na wiek. W wielu grupach, które do tej pory wzięły udział w wyprawach w głąb pustyni, były zarówno dzieci jak i osoby w podeszłym wieku. Jedynym warunkiem jest dobry stan zdrowia.


MK Adventure ma zatem niewątpliwy zaszczyt zaprosić na niesamowite, niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju wyprawy do pełnego tajemnic Królestwa Faraonów!!!

Zapisz się do newslettera, aby być zawsze na bieżąco!